לחץ כאן כדי לקבל את הגירסה האנגלית

We kunnen honderd redenen verzinnen waarom je jezelf zou moeten verwennen פגש een ספא dagje. אומדט het יורש עצר, אומדט het graw en donker הוא, אומדט ג ‘ייק werk druk הוא, oem te ontspannen, enzovoorts. אם אתה רוצה לעשות את זה, אני רוצה את זה אני רוצה לראות את זה. ללא שם:, ללא שם: ספא, ללא שם. רוצה זודה מיין העשרה חמה מים חמים ואן תרמי רע, דנק ik: ‘היה לי אייק דיר מאאר אדר gedaan!’.

Daarom alvast een handig lijstje for de komende kerstvakantie: wij hebben de mooiste של הספא של ואן Nederland voor je verzameld. יש לנו את זה, אנחנו צריכים לעשות את זה. Ziedaar daarom zes verrukkelijke, Prachtige ספא ב Nederland. זה לא יכול להיות.

Thermae 2000 ב Valkenburg

Het heft אפילו geduurd, מאאר דה verbouwing ואן Thermae 2000 ב Valkenburg הוא eindelijk zo הלך als af. Lees: Thermae 2000 הוא nu nóg mooier, beter en fijner. פגוש את unieke lovenging bovenop דה Cauberg, פגשתי יותר מאשר על groene boomtoppen, baad je hier letterlijk ב לוקס.

תמונה

תרמי

Ook bij de Thermen Bussloo vergeet je automatisch de wereld om je heen. הוא היה צריך לחסל את החלודה האולטימטיבית. ללא שם: תירס תרמית ללא שם: aen men midden ב het bos, zo mooi! סאונה של zijn groot en moi afgewerkt. Neem ook zeker je boek mee, רוצה vanuit de ligstoelen הוא het prima vertoeven.

תמונה

ספא Zuiver באמסטרדם

זהו חדר כושר, אבל זה לא יכול להיות טוב יותר. ללא שם: Maar wil je de Amsterdame hectiek אפילו ontsnappen? דן הוא דייט מוחלט. Spa Zuiver Heeft 8 חדרי שינה סוויטה סאונה חדר כושר.

תמונה

אליסיום בבלייסוויק

איין סטוק בובן רוטרדם ליגט ב אליסיום אן דה Rottemeren. לחץ כאן כדי לקבל את הגירסה האנגלית. הירשם עכשיו כדי לראות עוד תמונות סאונה – מר דן 20 – en baden van Nederland. Enem je je ultimem te laten ontspannen, hebben ze verschillende saunaroutes for je uitgestippeld. Laat je lekker leiden en drijf en der heerlijk weg.

תמונה

Fort Resort Beemster nabij Purmerend

Op slechts 20 דקות ואן אמסטרדם וינד ג ‘י פורט Fort Beemster, gelegen ב Beemsterpolder דה Prachtige. מרכז הבריאות של איין, רוצה לראות את הסאונה של הסאונה. Daarbij הוא פורט Resort Beemster ווק דה ואן דה duurzaamste אתרי נופש ואן Nederland, dus היי הו בוא נלך.

תמונה

דה זואלווהוב בהירדן

Misschien של אדמות מקרקעין bekende ספא היא להיות. Ook de Zwaluwhoeve ג ‘ינד ג’ ין ב een bosrijke omgeving en kom jolledig חלודה טוט. בן ג ‘יי een saunaliefhebber? דן קון ג ‘יי hier חחח. Ook de hottubs ב de buitenlucht aijrader.

תמונה