מדריך בנות עסוק מדיטציה – מדיטציה טיפים

תמונה

קלואי קרספי

“כאשר נשים אומרות לי, ‘אין לי זמן לעשות מדיטציה’, אני עונה, ‘יש לך זמן להרגיש כמו חרא?'”, אומרת גבריאל ברנשטיין, נסים עכשיו.

אם אתה אישה עסוקה מחפש רגעים מדיטטיביים לאורך כל היום שלך, היא אומרת בעקבות אלה שישה טיפים מדיטטיבי הוא חובה.

1) לכולנו יש רגע פנוי.

“רגע אחד של דומיה של יום אחד יכול לשנות את חייך”, אומר ברנשטיין. “להתחייב דקה אחת ביום ולהשתמש בפועל זה כדי להשתיק את דעתך להרגיע את האנרגיה שלך.” הנה הטריק השני שלה 60:

הנשימה

במשך דקה אחת בצע טכניקה זו נשימה:

לנשום במשך 5 שניות.

עצור את הנשימה למשך 5 שניות.

שחרר למשך 5 שניות.

החזק למשך 5 שניות.

תרגול תבנית נשימה זו למשך דקה אחת ביום.

2) שלום הוא הדופק שלך.

“מדיטציה יכולה להיות פשוטה כמו מציאת הדופק שלך – וזה טיפ פשוט קל מאוד מדיטציה מתחילים”, היא אומרת. “מדיטציה גדולה למתחילים היא אחת שמשפרת את הריכוז ומביאה את השקט אפילו למוח הפזור ביותר”. ההמלצה שלה היא איך זה קל. “מדיטציה זו יכולה להיעשות בכל עת, בכל מקום, ואתה יכול לחוות יתרונות גדולים רק דקה אחת,” מציין ברנשטיין. “תרגלו את זה מדי יום כדי לפתח את האינטואיציה שלכם ולהרגיע את המוח”.

השלום נמצא בדופק שלך

שב בנוחות על הרצפה.

סגור את עיניך בקלות והתמקד בחלל שבין הגבות (נקודת העין השלישית).

המנטרה היא Sat נאם (כלומר “מזוהה האמת”).

מניחים את ארבע אצבעות יד ימין על פרק כף היד השמאלית ומרגישים את הדופק. האצבעות בקו ישר, לחוצות קלות על פרק היד, כך שאתה יכול להרגיש את הדופק בכל קצות האצבעות. (זה נקרא mudra.)

על כל פעימה של הדופק שלך, לשמוע נפשית את הצליל Sat נאם.

3) שלום מתחיל איתך.

“טכניקה זו היא מדיטציית קונדליני נהדרת, מהירה, פשוטה ויעילה”, אומר ברנשטיין, שאומר תחילה, לחץ בעדינות על האגודל על האצבע, ואז על האמה, ואז על האצבע, ואז על הזרת שלך.

כאשר אתה נוגע באצבע המורה שלך, אמור: שלום

כאשר אתה נוגע באצבע האמצעית, אמור: מתחיל

כאשר אתה נוגע באצבעך, אמור: עם

כאשר אתה נוגע באצבע שלך, אומר: ME

“תנשמי עמוק כשאת אומרת כל מילה – תלך לאט או מהר ככל שתרצה, “היא מוסיפה. ולא רק אתה רוצה להשתמש בזה בבית, אבל באמת בכל מקום ובכל פעם החרדה שלך skyrockets. “השתמש בטכניקה זו בתור בבנק, מתחת לשולחן בישיבה במשרד, או באמצע מאבק עם המאהב שלך”, אומר Bernsten. “טכניקה זו תקבלו אותך דרך כל מיני רגשות מטורפים ולעזור לך לשחרר טינה מהר.”

4) מדיטציה בזמן שאתם מבשלים.

“אם אתה נהנה לבשל אז זה יכול להיחשב בפועל מדיטטיבי”, מסביר ברנשטיין. “הזמן המושקע במטבח מיועד ליצירתיות ומסייע לך להתנתק מהיום שלך, אז בפעם הבאה שאתה מרגיש לחוץ אחרי יום עבודה ארוך, מבשלים ארוחה”.

5) נסה מדיטציה הליכה

“אתה יכול למצוא רגע מדיטטיבי גם כשאתה הולך”, היא אומרת. “אם אתה, למשל, בבנק, במכולת או במשרד, לעשות את זה מדיטטיבי.” קל יותר להגיד מאשר לעשות? ברנשטיין אומר שזה קל כמו שלושת השלבים הבאים:

 • קח נשימה עמוקה בכל צעד.
 • להרגיש את הרגליים ולהתמקד להיות מקורקע יותר עם כל צעד.
 • השתמש מנטרה תוך כדי הליכה. עם כל צעד לדקלם את המנטרה: “אני, רגוע עכשיו.”

  “בכל פעם שאתה לחוץ לך להתנתק מהגוף שלך ואת הכוח שלך,” היא מציינת. “קבל יותר עם מדיטציה הליכה.”

  6) קח הפסקה של חמש דקות טק.

  “אחת הסיבות העיקריות שאנחנו כל כך לחוצים בימים אלה היא בגלל הטכנולוגיה”, אומר ברנשטיין. וזה נכון: מתי אתה לא מעדכן הודעות דוא”ל או Instagram גם כאשר אתה מנסה לקחת ‘הפסקה’? “תן לעצמך הפסקה של חמש דקות טק פעם ביום והשתמש בחמש דקות כדי לתרגל את אחת המדיטציות שלמדת כאן”, היא אומרת. “עשה את טריק אחד נשימה לרגע, ללכת על מדיטציה הליכה או למצוא שלום הדופק שלך – פשוט לכבות את הטלפון שלך, להתרחק מהמחשב וליצור מקום הדומייה.”

  לקבלת טיפים נוספים מאת גבריאלה, לבדוק את הספר הניו יורק טיימס המכר שלה, ניסים עכשיו