פרנסס בין קוביין, קורט קוביין, קורטני לאב, מחזות זמר

תמונה

ג ‘ף רידל

מי שחושב שפרנסס בין קוביין היא תעלומה עטופה במסתורין של רוקנרול, ילד ביישן, כחול עיניים, נאחז ביד אמה של קורטני לאב על שטיחים אדומים שונים, יהיה מוטעה בעצב. זיקית פטפטנית, זועפת, פרנסס, בת 15, מקפצת סביב המאורה שלה, בית הארחה בצד האחורי של האנדרטה הגדולה של קורטני בבוורלי הילס. המאורה אמר חתלתול (“היא נקראה אחת, שתיים, שלוש כי לא יכולתי להחליט איך לקרוא לה”), טלוויזיה עם מסך גדול, ועל הספה, BlackBerry ו- DVD של סקס והעיר גדול. “אני אוהב סקס והעיר גדול כל כך הרבה, “אומרת פרנסס, צונחת על הספה, “אני לא יכולה לחכות לסרט. אני לא הולך לשקר. “

ראה יומן: פרנס שעועית

פרנסס וקורטני פשוט חזרו מניו יורק, שם חיפשו דירות. “ניו יורק היא כמו עיר החלומות שלי, “מכריזה פרנסס. “כאן אני הולך לחיות, אני משוכנע בזה”. השניים נתפסו על ידי הפפראצי ב- LAX, ופרנסס לבשה בהלם של שפתון אדום וזוג נעלי סאטן גבוהות כמעט כמוה. “הו, כן, הם פראדה, “היא אומרת בסגנון עכברוש. “קניתי אותם אולי שלוש דקות לפני שעלינו על המטוס כי נשארנו בארבע העונות ופראדה נמצאת ממש ליד הבית, תודה אלוהים. לבשתי אותם מהחנות. אמא ואני היינו באיחור של 30 דקות לשדה התעופה כי אנחנו שני אנשים מאוד קשקשים “.

פרנסס היא ישירה באופן בלתי אמצעי, מחלקת כמויות של בניינים מהמאה ה -17. (זה עשוי להסביר מדוע הדרמה הצרפתית מולייר
היא הסרט האהוב עליה.) היא מודעת במרומז לכך שהראיון הזה – בלי שום מוחות מרחפים, לא אנשי ציבור, לא אמא – מייצג משהו ממסיבה יוצאת. והיא לבושה באירוע בסוודר אדום נוצץ של ג’יי מאסקרי, טנק של חיל הים וחצאית שחורה אמריקנית אפריקנית. היא צבעה לאחרונה את שערה השחור, מדגישה את המראה בשפתון אדום יותר, בציפורניים אדומות, אולי – ציפורניים אדומות. יש לה גם אפ חדש לגמרי. “אמא הלכה איתי, היא היתה מתחרפנת כי היא חשבה שזה הולך להיות חתיך גדול או טבעת גדולה”, היא אומרת. “ואלוהים, זה כאב, אבל זה היה שווה את זה, כי זה נראה כל כך מגניב”.

אבל העיניים של פרנסס הן שיש להן: בריכות ענקיות של “כמו ירוק, כחול, צהוב, סגול, כתום, אפור, “מזכירים ומזכירים מיד את אביה המנוח, קורט קוביין. הם בלתי נמנעים. “יש לי מזל גדול, כי העיניים שלי עובדות כמעט בכל צבעי שיער, “מציינת פרנסס בקלילות. “תודה על הגנטיקה, ההורים.

כמובן, זהו גנטיקה – אביה של אריה גראנג ‘, קורט, שלקח את חייו כאשר פרנסס עדיין לא היתה בת שנתיים, ואמה הרוקעת, קורטני, עכשיו נקייה לאחר שסיימה את שיקום הסמים ב -2005 – שיש לה את העולם מסוקרן כל כך פרנסס. (“יש לה אגדה על הכתפיים שלה, “קורטני מתבוננת.) “אני מבינה את זה, באמת,” אומרת פרנסס בהתרגשות, “אבל באותו זמן זה מצמרר, זה מפחיד לראות אתרי מעריצים עלי. ” ישנם כמעט 200,000 דפי אינטרנט שמציעים את פרנסס, אשר משוחחים לה את “הילד האהוב ביותר בסלע ‘רול” או הדיון בוערים נושאים כמו “האם אתה חושב פרנסס שעועית צריך אורח האנה מונטנה?”

“האנשים האלה מוקסמים ממני, אבל לא עשיתי כלום”, אומרת פרנסס. “אני מפורסם כברירת מחדל, יצאתי מהרחם ואנשים רצו לדעת מי אני בגלל ההורים שלי, אם אתה אוהד נירוונה גדול, מעריץ גדול, ואז אני מבין למה אתה רוצה כדי להכיר אותי, אבל אני לא הורי, אנשים צריכים לחכות עד שאעשה משהו תקף בחיי “.

היא לא לגמרי בטוחה מה זה יהיה. היא פלירטטה עם צילום (“אבל זה כזה פעולה חוזרת ונשנית ויש לי את תשומת הלב של ארנבת על קוקאין”), והיא עשויה להתמחות ב אבן מתגלגלת מגזין זה הקיץ, אבל אין למהר. “יש לי מזל שיש לי חיים שבהם ייפתחו לי הרבה דלתות, אז אני לוקחת את הזמן שלי, אבל אני שואלת מה אני רוצה לעשות כל הזמן בגלל ההורים שלי, בגלל החיים שאני חי “.

זה כבר, וכבר, כבר די חיים. פרנסס, בבית שלה עכשיו אחרי קורטני זכתה בחזרה משמורת ב -2005, כשהיתה בת 12 (סבתא שלה ונדי או’קונור, אמא של קורט, היה לזמן זמן מונה אפוטרופוס שלה), יש לה מטפלת בכל עת. “אני לא הולכת ברחוב לבד, “היא אומרת ומגלגלת את עיניה, “כי אמא שלי קצת פרנואידית”. היא סופרת את מייקל סטייפ כסנדקה ועדיין מנצחת כשהיא זוכרת את מותו בטרם עת של ארנבון שנתן לה בילי קורגן מה”משחקנים המתנפצים”. (“הוא כמו, ‘הבטיחו שזה לא ימות’, וזה היה כמו ‘אוי, בילי, הרע שלי'”)

מפתיע אפוא, שאחד הדברים החביבים עליו הוא הרוקנרול, לעתים קרובות מחזמר ברודווי. “פרנסס גדלה על מחזות זמר, “אומרת קורטני. “אני חושבת שמוסיקאלים מנחמים אותה, זה דבר יציב, והיא הומו לכודה בגוף של אישה, כמוני”. פרנסס ביצעה ביותר מ -20 הפקות, מ הקוסם מארץ עוץ ל גריז. היא היתה “שמונה וחצי” כשראתה אותה ראשונה, היפה והחיה. “המטפלת שלי לינדה לקחה אותי, אני צריכה ללכת מאחורי הקלעים ולתלות עם הגבס ובל”, היא נזכרת. “בל היתה ממש יפה, אבל היא היתה די מבוגרת, למעשה, היא נראתה כאילו היתה בת 30. אבל היא נתנה לי לנסות את הפאה שלה במשקל שמונה קילו.

אבל אחת הדמויות האהובות על פרנסס היא ריזו גריז. “הו, אני שונאת את האנשים האלה שהם בעקביות את הסנדי, “היא צוחקת. “אני תמיד די מטומטמת, אני זונה, אני לא הולכת לשקר”. היא רואה קצת ריזו בינה לבין עצמה: “אני קצת קשוחה, אני לא מתכוונת, אני סתם קצת שחצנית, אבל את יודעת כשריזו שרה את השיר הזה, ‘יש דברים גרועים יותר שיכולתי לעשות’ “היא כאילו, אני יכולה להרגיש ואני יכולה לבכות, אני באמת יוצאת, אבל יש פעמים שאני רוצה להיות לבד”.

פרנסס היתה בתחילה “מסרבת” להכות את הבמה “כי לא רציתי להיכנס לקלישאה של ההורים שלי, בפעם הראשונה שהייתי על הבמה, שרתי לבד, רעדתי”. היא למדה משהו על הופעות של אמה? “יש לה נוכחות גדולה, אבל אנחנו שונים, אנחנו מאוד ינים ויאנג זה מזה, כשאישיותנו מתנגשת, זה בגלל שיש לנו רעיונות שונים כל כך לגבי אותו הדבר”.

בהתחשב בקשיים של ילדותה, נראה שפרנסס חולקת כיום יחסים טיפוסיים עם אימהות עם קורטני: “אף אחד לא אמא של 15 זה מגניב”, אומרת קורטני. “אני אהיה מגניב כמו שנה וחצי”. היא מכנה את עצמה שנים של “קוקייה-בננה”, “פראנסס מעולם לא ראתה אותי במצב הזה חוץ מאשר בטלוויזיה, ואני חושבת שהיא נמנעה מזה, הייתי נוסעת לניו יורק או למלון אם אני הולכת לעשות את הדברים האלה. ” היא צוחקת באומץ ואומרת, “הדבר היחיד שהביך אותה היה כשהלכתי עם דייוויד לה צ’אפל Rize בכורה, והיא ראתה תמונה של קשקוש. ואני הייתי שמנה “.

למרות שפרנסס שמחה להיות באור הזרקורים על הבמה, התקשורת בוהה היא לא מפתה. “אני יכולה להיות בהיד כל לילה, “היא אומרת. “אני יכולה להיות נערת מסיבות”. היא היתה עם כמה soirees, לפעמים עם חברה Tallulah ויליס (הבת של דמי מור), “אבל אני לא רוצה את התמונה שלי בכל צהובון.” פרנסס לא תארח מועדון במועדון לאס וגאס בקרוב. “אה, מצאת אותי!” היא מתבדחת. “הזהות הסודית שלי היא ישו התינוק, ואני deejay כל הזמן.בבגדים באמת, זנותי, הולך לקבל.”

היא מזדהה עם מצוקתן של בנות המפלגה. “הם עשויים להיות אנשים נחמדים מאוד, הם רק עוברים על במה, אבל התמונות שלהם נמצאות בכל מקום, והן לעולם לא יפטרו את זה, אז אני זהיר לאן אני הולך ומי אני מסתובב עם כי אם אתה אומר למישהו את הדבר הלא נכון, אז זה בכל מקום.

“כמו ג’יימי לין ספירס!” היא ממשיכה בלהט. “אני מרגישה כל כך רע עבורה, אתה יודע כמה בנות 16 נכנסות להריון, בני ארבע עשרה ו -13 נכנסות להיריון, שלא כמו אצלן, היא מקבלת כל כך הרבה מחלוקת על כך כי היא אחותה הקטנה של בריטני ספירס וזה בכלל לא הוגן לה “.

פרנסס זוכה בפרס ידידיה. “אני יכולה לסמוך על יד אחת כמה אנשים אני בוטחת בהם”, היא אומרת. היא גם חוששת להתמכר לדרמות הקטנות של גיל העשרה. “היתה לי נקודת מבט אחרת על מה דרמה אמיתית”, היא אומרת בשקט. “אני לא טיפוס של פנטזיה, אני פסימי באמת, זה נורא”. חצי כוס ריקה? “לא, יותר כמו כוס היא רק שם.”

היא מזכה את אמו של קורט, המתגוררת באולימפיה, וושינגטון, ועוזרת לה לשמור על הראש. “עברנו כל כך הרבה, והחיים שלי היו כל כך לא עקביים”, היא אומרת. “[היא] הדבר הכי קבוע שהיה לי אי פעם, אני באמת בר מזל כי הייתי מסוגל ללכת למקומות ולפגוש אנשים שאתה יכול רק לחלום עליהם, אבל היא כנראה האדם שאני מכבד ביותר מכל אחד העולם “. קורטני מוסיף, “מה שאתה רוצה להגיד עלי, תסתכל על הילד שלי … אני לא חושבת שכל ילד היה מבוקש יותר, ואני לא חושבת שכל ההורים רצו לדפוק פחות. “

בימים אלה, פרנסס היא ממשיכה עם העסק של להיות נער. מרימה אותה סקס והעיר גדול DVD, היא מחייכת. “אני די נרקומנית נעליים, תראי את קארי בראדשו פעמים 20. זה אפילו לא חמוד, זה חולה”. היא מעריצה את הסגנון של דיטה פון Teese. “היא כמו בובה בורלסקית כהה, גותית ויפה, אה, היי, רוצה לראות מה קניתי ב eBay?” היא רצה לחדרה וחוזרת בשמלה סגולה משובצת בסגנון “דיטה”. “זה נראה מדהים, אני לא הולך לשקר.”

אז מהי השאיפה של גב ‘בין? “אני רוצה להיות מאושרת בצורה בלתי רגילה” היא תגובתה המהירה. “אני רוצה להיות מסוגל לחיות בצורה לא קדחתנית מדי, רגוע, ואני רוצה שסובבים אותי להיות מאושרים גם כן.

“אבל,” היא ממשיכה, עיניה הגדולות בצבע ירוק-כחול-צהוב-סגול-אפור מתרחבות, “אני באמת פוחדת להכות את הבגרות, כי אם הכל זה קדחתני ואני רק בן 15, מה לעזאזל הולך לקרות כשאני בת 22? “