אנג ‘לינה ג’ ולי מפרידה גירושין עו”ד לורה ואסר ו שוכרת סמנתה בליי Dejean

אנג’לינה ג’ולי נפרדה מעיניה עם פרקליטת הגירושין שלה, לאורה ואסר. אנשים מדווחת כי ג’ולי עברה לסניגוריה החדשה בהליכי הגירושים שלה ובמאבק המשמורת עם בראד פיט, וכי היא “מתמקדת בריפוי משפחתה”.

“אנג’לינה החליטה לשנות את הייעוץ לסמנתה בליי דיז’אן, שכן המומחיות של סמנתה היא ההגנה והאינטרס של הילדים”, אמרה דוברת ג’ולי מינדי נייבי. “אנג’לינה מעריכה את שיתוף הפעולה של לורה בהעברת המקרה בשבועות האחרונים” אנשים , ג’ולי מינתה את דז’יאן לפני כחודש, והמקרה עבר עכשיו מעבר מלא.

ה ג’ולי-פיטס הודיעה על גירושין בספטמבר 2016, כאשר ג’ולי פרסמה את ההצהרה הבאה באמצעות ואסר: “החלטה זו התקבלה לבריאות המשפחה, היא לא תגיב בשלב זה, ותבקש מהמשפחה להקפיד על פרטיותם. זה קשה “. רק כעבור שנה, באוגוסט 2017, התברר כי הליכי הגירושין נעצרו. בני הזוג היו במאבק משפטי ארוך על משמורתם של ששת ילדיהם מדוקס, פאקס, זהרה, שילה ותאומים ויויאן ונוקס.

מדבר אל יריד ההבלים בשנה שעברה, ג’ולי הצביעה על כך שהיא ופיט הגיעו למקום חיובי יותר כשותפים להורים, בעקבות דיווחים על תקשורת קשה לאחר הפיצול. “אנחנו דואגים זה לזה ומטפלים במשפחה שלנו ושנינו פועלים לקראת אותה מטרה”, אמרה. “אני לא רוצה שהילדים שלי יהיו מודאגים ממני, אני חושב שזה חשוב מאוד לבכות במקלחת ולא לפניהם, הם צריכים לדעת שהכל יהיה בסדר גם אם אתה לא בטוח שזה .